SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 118m2 me qira në Qendër
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
118 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
201132
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 118m2 me qira në Qendër
Banesa gjendet në Qendër, afër Hotel Grand dhe Rektoratit. Banesa është tërësisht e renovuar, ka ngrohje qëndrore me Termokos, ka parking privat, ka ashensor dhe është në katin e VI-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje;
1 Kuzhinë me tryezari;
3 Dhoma gjumi;
1 Banjo;
1 WC;
2 Ballkona;

ID: T00273

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 045/559-966
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »