SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Lagje te Spitalit_2+1
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201133
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Lagje te Spitalit, banesa eshte e mobiluar ne teresi ne menyre moderne, ka 92m2, gjendet ne katin e 4-te
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 400 euro


Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 641- 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »