SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te banesat e Royalit Mati 1
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
201135
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon 67m2 banim, gjindet ne katin e pare. Posedon nje dhom te gjumit, nje sallon i ndare i cili ka rethin(kthesen-shtratin) me mundesi hapjeje per fjetje, banjo me vask, sistemin geberit dhe bojleri Ariston, koridor te gjere me dollapa te medhaja per kepuca i cili eshte i instaluar ne muri brenda, dhe nje ballkon. Mobilet jan moderne dhe funkcionale, elektronika eshte BEKO (lavartiqe, frigorifer , furra me pllak te gjamit). TV eshte LG 32inqa LED. Banesa posedon sistemin e nxemjes me TERMOKOS 24/7 poashtu edhe ujin 24/7. Banesa eshte ndertim i kompanise ROYAL me tulla te kuqe ne fillim te rruges “B” te EULEX, perball Viva Fresh apo mbi barnatoret REXAL dhe DIELLA.

Banesa leshohet vetem per familjare per periudhe se paku 1 vjeqare.

Qmimi 260€

Agjensioni HomeLink
045 550 554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »