SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qera Banesa ne qender te Prishtines
Çmimi :
€310.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201144
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne qender te Prishtines tek sheshi, mbrapa Swiss Diamond Hotel.
Banesa eshte e saporinovuar eshte ne katin e pare ka ashensor ka ngrohje te qytetit (Termokos) dhe eshte ne gjendje shume te mire.
Banesa posedon nje dhome gjumi, nje dhome ndeje, ballkon, kuzhine dhe banjo
Informata rreth publikuesit
dardan
Prishtinë
049251314
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »