SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
201148
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leahoj banesen 60 m katrore,posedon dy dhoma gjumi dhe dhom dite,banesa ndodhet ne ulpian afer selis se AAK-se,vijin ne konsiderat studenta.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpresa
Prishtinë
044297291
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »