SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 79m2 me qira ne Lagjen e Spitalit !DELTA
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
79 m²
ID e produktit :
201153
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 79m2 me qira ne Lagjen e Spitalit ne nje pozite te favorshme banimi.
Banesa ndodhet ne katin e V-te (posedon ashensor funksional) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
Ne kete cmim eshte e perfshire edhe garazha.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »