SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ( Duplex ) me qira ne lagjen Kalabria, Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
140 m²
ID e produktit :
201156
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa Duplex me qira ne lagjen Kalabria, eshte ndertim i ri, banesa eshte e pamobiluar, posedon dhe nxemje qendrore. Ne 140m2 te saje banesa ka kete renditje :

Kati pare :

- Salloni madhe me kuzhine
- Banjo

Kati dyte :

- 3 dhoma gjumi
- Koridor
- Banjo
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »