SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Qender _2+1
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet super banese me qira ne Qender-Kino ABC, banesa eshte komplet e mobiluar, moderne, kati i 1-re, 120m2
Banesa ka kete renditje:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 1000€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 190-019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »