SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa leshohet me Qera
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
201162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera, gjendet ne Aktash perballe Ministrise se Arsimit, Rr. Agim Rramadani, prapa Fakultetit te arteve.

Banesa eshte 75m2 dhe eshte ne Katin e dyte

Sallon dhe Kuzhine + 1 dhome gjumi + banjo + 2 ballkone

Nr Kontaktues +383 (0) 49-595-373 (+Viber)
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
Pristina
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »