SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qera
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
201169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ndodhet ne Dragodan ne rrugen e pare pergjatë hekurudhes ne mes Ministrise te Shendetesis dhe Pandores. Afer qendres.
Banesa eshte ne katin e dyte
ka dhomen e dites me kuzhine dhe nje dhome gjumi korridorin dhe banjon.
TEL: 044 150 595 / 045 589 887
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »