SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Mitrovice
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
201183
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Siperfaqe:150m2
7 ari truall
Shitet shtepia ne Shipol afer QTA,qendres mjeksore familjare,dhe shkolles fillore Fazli Grajqefci.

Nr. I telefonit :
+38649661155 (Viber)
Informata rreth publikuesit
aerar
Mitrovicë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »