SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 81m2 ne shitje ne Lagjen Bregu I Diellit !DELTA
Çmimi :
€86,400.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
81 m²
ID e produktit :
201194
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 81m2 ne shitje ne Lagjen Bregu I Diellit te Banesat e Standardit
Banesa ndodhet ne katin e VI dhe ka kete renditje :
1- dhome dite me kuzhine
3 dhoma gjumi,
1 banjo
1ballkon
Ne cmim perfshihet edhe garazha nentokesore me 12.5m2 dhe bodrumi/depoja me 5m2. Te trija njesit jane me dokumente kadastrale te rregullta dhe mund te behet bartja te pronari i ri menjehere.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »