SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira ne Dardani.
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
201195
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Dardani. Banesa posedon 2 dhoma ( sallon dhe dhome fjetje), paradhome, kuzhine, ballkon , banjo, shupe dhe koridor. Banesa gjendet afer bosna burektore, ne dertesen ku eshte meridiani, H2, kati 9, lifti punon. Banesa ka nxemjen me termokos.
cmimi 260euro.
tel.044211969 ose 044666358 ose viber +38344211969.
Informata rreth publikuesit
gani
Prishtinë
044211969
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »