SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 2, 3 dhe 6 ari ne KOLOVIC
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '18
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
201197
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 2, 3 dhe 6 ari ne KOLOVIC.
Ka rruge te asfalltuar, rrym, uje, kanalizim.
Posedon te gjitha dokumentet
QMIMI: 5000 per ari,
TEL: 044 101 311
PREMIUM.
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »