SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA 97.6m2 NË FUSHË KOSOVË
Çmimi :
€490.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
97.6 m²
ID e produktit :
201202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesën në Fushë Kosovë e cila gjendet në lagjen Dardania në afërsi të Shkollës Fillore “Mihal Grameno”. Është ndërtesë e re e cila posedon lift dhe interfon. Banesa është në katin e 5-të dhe ka këtë renditje: 1 (një) dhomë të ditës me kuzhinë, 2 (dy) dhoma të gjumit, 1 (një) banjo, 1 (një) depo apo shpajz dhe 1 (një) ballkon me gjithësejt 97.6m2. Cmimi është 490 Eur për metër katror me mundësi negocimi. Banesa ka fletë poesduese dhe përkthimi mund të bëhet menjëherë tek Noteri.Për më shumë informata, kontaktoni në numrin tonë të telefonit 044/581-257..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Baton
Fushë Kosovë
044581257
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »