SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Banese 130 m2 me qira afer Sllovenia Sport !DELTA
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '19
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
201208
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banese 130 m2 me qira afer Sllovenia Sport ne rrugen ''RRUSTEM STATOVCI''
Banesa ndodhet ne katin e I , eshte e pamobiluar , Ideale dhe shume e pershtatshme per ordinance , zyre etj .
Banesa ka hyrje te veqant nga ndertesa dhe ka kete renditje :
-Dhome ndeje dhe Kuzhine
-Tri dhoma gjumi
-Depo (Shpajz)
-Koridor i gjate
-Banjo

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »