SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA 72M2 MBI SLLOVENIA SPORT ME MOBILE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
20121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA 72M2 MBI SLLOVENIA SPORT, KATI IV, RENDITJA: DHOME DITE, KUZHINE, 2 DHOMA GJUMI, BANJO, KORIDOR DHE BALLKON, BANESA SHITET KOMPLET ME MOBILE TE REJA

QMIMI SIPAS MARREVESHJES
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Për Palujtshmëri ELF
Prishtinë
044383844
MBI SLLOVENIA SPORT [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »