SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 dyqane dhe 1 garzh , Korce
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '13
ID e produktit :
20122
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OKAZION Shiten 2 dyqane ne pallat te ri, kati I, dyqan me siperfaqe 35 m2 me cmim 50 000 lek/m2, dyqan me sip. 32 m2 me cmim 45 000 lek/m2, te pershtatshem per cdo lloj biznesi. Gjithashtu shiten 2 garazhe te perbashket me sip. 43 m2 me cmim 900 000 lek. shiten per arsye emigrimi. Nr. kontakti: 0683390692, 0692782209
Informata rreth publikuesit
Julian
Tirana, Albania
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »