SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Prishtinë, Aktash | M1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Qender - Aktash, mbrapa Extrem Pizza, kati i I-rë.
Banesa posedon: sallon me kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon, e mobiluar komplet dhe me mobilje moderne.
Çmimi: 350€

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »