SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA RRUGA B
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
201232
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Rruga B(te objekti 13 kat),kati:I dhjetë(X),sipërfaqja:68m2.
Banesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,koridor,banjo dhe ballkon.
Çmimi:230€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »