SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera te Rruga B, kompleksi Conin H3.
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
91.7 m²
ID e produktit :
201234
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera te Rruga B, kompleksi Conin H3, kati i II-të, ka 91.7m2, Komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim, Për garazhet nëntokësore, sistemin e ngrohjes , rezervarët e ujit, oborrin e perbashkët kujdeset administratori. Poashtu banesa ka edhe Kopshtin e fëmijëve dhe ka kete renditje:

-Dhoma e ditës me kuzhinë,
-2 Dhoma të gjumit,
-Banjo,
-WC,
-Shpajz dhe
-Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »