SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Banese 88 m2 me qira ne Tophane !DELTA
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
ID e produktit :
201235
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banese 88 m2 me qira ne Tophane afer Ministrise se Shendetsise
Banesa ndodhet ne katin e III dhe posedon Lift ndersa ka kete renditje :
-Sallon dhe Kuzhine
-Dy Dhoma gjumi
-Ballkon
-Depo (Shpajz)
-Banjo

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »