SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Bregu i Diellit afer Ambullantes
Çmimi :
€140.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
201244
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Bregu i Diellit afer Ambullantes
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:

*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Banjo

Cmimi 140 euro
Code 10287
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »