SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Lokalin në shitje në lagjen Mati I 36m2
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
36 m²
ID e produktit :
201245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Lokalin në shitje në lagjen Mati I 36m2
Lokali gjendet në një ndër lagjet më të frekuentuar dhe ka një ndërtim cilsor dhe modern

Cmimi 1600 euro m2
Code 20155
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »