SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 80m2 ne shitje ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
201261
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 80m2 ne shitje ne "Dardani" afer Postes se Madhe
Banesa ndodhet ne katin e katert me ashensor funksional, ndersa ka ket renditje strukturore:
- Dhome ndeje
- 2 Dhoma fjetje
- Kuzhine
- 2 Banjo
- 2 Terrasa

Banesa ka siperfaqe netto ndersa posedon edhe dokumentacion te rregullt nga pronari legjitim, eshte komplet e renovuar dhe e gatshme, ka edhe nje bodrum (depo) me hapsire 30m2 qe nuk perfshihet ne dokumentacion por shfrytezohet nga pronari aktual
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »