SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet banesa me qera garsonjere afer TEB Bankes 200 euro
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
201263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qera garsonjere ne rrugen Shaban Polluzha (mbrapa teatrit) te TEB Banka ne rrugen Agim Ramadani.
200 Metra nga Sheshi Ibrahim Rugova, ne katin e 6 me ashensor.
Banesa ka nje qendrim ditor me divan dhe nje ndarje per fjetje me nje krevat per 1 person.

Cmimi 200 euro
Kodi A00288

Agjensioni HomeLink
045550554
+38345550554 (Viber & Whatsapp)
Agjensioni.HomeLink@gmail.com
Gjindemi në qendër përballë Xhamisë 4 Llullat.
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »