SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 10.3 hektar toke ne Hajkobill 85000€
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
ID e produktit :
201278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 10.3 hektar toke ne Hajkobill,
Qmimi: 85000€
Ne truall eshte shtepia 250 m2,
70% e parev mund te kompenzohet me veture apo banese,
Si dhe 30% kompenzim.

TEL: 044 101 311

PREMIUM.
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »