SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet Shtepia me Qera ne Prishtine (kodi; 674/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
240 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
201280
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti shpk jep me qera nje shtepi e cila gjendet ne Prishtine, afer parkut te Germise.
Shtepia eshte rreth 240 m2 , plus nje garazhe 120 m2.
Shtepia posedon;
Sallon-kuzhine, 2 dhoma te gjumit, 2 banjo, 1 salle pastrami per rroba, 1 garderobe walk-in , bazen me system automatic te filtrimit , nxemje qendrore, generator, rezervar per uje si dhe alarm te monitoruar.
Cmimi per kete shtepi eshte 1200 euro qeraja .

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »