SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITET#ose lëshohet me #QIRA#shtëpia moderne në Bardhosh.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
201318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITET#ose lëshohet me #QIRA#shtëpia moderne në Bardhosh.▪️Shtëpia ka një pozitë mjaftë të mirë për banim..ka komplet infrastrukture(rrugë të osfaltuar,ujë.kanalizim.rrym etj.)▪️Shtëpia është një katshe me mundsi vazhdimi.ka gjithsej 250m2 dhe 5 ari tokë.▪️Ka këtë organizim:-qëndrim ditor-5 dhoma të fjetjes-2banjo-2 kuzhina..▪️Shtëpia është ndërtuar me standarte europiane,posedon ngrohje qëndrore me pelet dhe rrymë,,etjQMIMI I VOLITSHUM info :+38345653447Facebook:Maison Patundshmëri email:alisinani25@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »