SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITET#banesa me sip 62.15m2 me QMIM SHUM TË VOLITSHUM
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
62.15 m²
ID e produktit :
201322
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITET#banesa me sip 62.15m2 me QMIM SHUM TË VOLITSHUM...▪️Kompleksi ARSEKO ka një ndërtim cilësor dhe modern...▪️Objekti gjendet në lagjen Mati 1saktsisht afer rrethit qe lidh rrugën C me rrugën Muharrem Fejza dhe rrugën E/ka një pozitë mjaftë të mirë për banim...▪️Banesa ka këtë rënditje—qëndrim ditor—kuzhina—dhoma e fjetjes—banjo—terasaKa pamje ka jug-lindjaQMIMI I VOLITSHUM info:+38345653447Facebook:Maison Patundshmëri email:alisinani25@gmail.com-

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »