SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Ulpiane _ 2+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Ulpiane, banesa gjendet ne katin e 4-te, objekti Benidona, banesa eshte komplet e mobiluar, 90m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- dy banjo
- dy terasa
- koridor
Qmimi 300euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 641- 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »