SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOKA NE SHITJE
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '13
ID e produktit :
20134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Trualli ne Magjistralen Prishtine-Shkup me nje Siperfaqe prej 1,5 ha.Trualli gjendet afer 180m nga Magjistralja mbas Motelit Beka.Rruga prej Magjistrales esht 5m e cila esht projektuar nga Komuna dhe e regjistruar ne Kadaster.Trualli esht shum i pershtashem per cdo lloj Veprimtarie apo Veprimtari te ndryshme me mundsi Banimi.Dokumentacioni esht i plote dhe i rregullt.Cmimi esht 2500,-€/ari.Per informata tjera mund te kontaktoni ne e-mail: goni2000@hotmail.de ose ne tel,: +4917641274105 .
Informata rreth publikuesit
Agron
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »