SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet banesa me qira ne Aktash, ndertesa Konakut.
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
ID e produktit :
201340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira ne Aktash, ndertesa e Konakut mbrapa Restaurant Rugoves, e renovuar dhe ne gjendje shume te mire, me siperfaqe 63m2, cmimi 350 euro I negocjushem.

Banesa posedon:
1 Sallon me kuzhine
1 Dhome gjumi
1 Banjo
1 Koridor

RENT EASY AGENCY
renteasyagency@gmail.com
044 774 508
Gjindemi ne Dardani ne lokalet e Kroit i Bardhe.
Informata rreth publikuesit
Rent Easy
Prishtinë
+37744774508
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »