SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa me qira ne lagjen topahne kati i pare.
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
ID e produktit :
201354
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qira ne lagjen topahne kati i pare.
Posedon:
>Sallon
>Kuzhine
>Dy Dhoma gjumi
>Banjo
>Koridor
Cmimi 270 euro cmimi perfshine ujin dhe mbeturianat
Kodi A00300

Agjensioni HomeLink
045550554
+38345550554 (Viber & Whatsapp)
Agjensioni.HomeLink@gmail.com
Gjindemi në qendër përballë Xhamisë 4 Llullat.
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »