SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA ULPIANË
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
201356
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet ne qytetin:Prishtinë,lagje:Ulpianë,kati:I tretë(III)siperfaqja:120m2.
Banesa posedon:tre dhoma gjumi,sallon,kuzhinë me trapezari,dy banjo,koridor,depo e vogël,dy ballkona dhe parking.
Çmimi:450€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email: info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »