SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te Qafa afer Kafev te Vogla
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '18
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
201362
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte te qafa ne fund te rruges UCK, ku jane samaforat, eshte ndertim i Ri, eshte e mobiluar ne tersi, ne katin e 4, ka lift, dhe ka kete renditje:

– Sallonin me Kuzhine,
– 2 dhoma te gjumit (njera dhom eshte zbrazet po mobilohet sipas nevojes),
– Ballkoni, dhe
– Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »