SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Qender
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
2 Qershor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201365
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Qender, banesa eshte komplet e mobiluar, moderne, 115m2
Banesa posedon::
>> dy dhoma gjumi
>> dy banjo
>> dy ballkona
>> sallon dhe kuzhine
>> koridor
Qmimi 350 €

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 190-019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »