SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia 150m² ne 3 ari ne Rrugen e Tranzitit
Çmimi :
€49,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:08
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Viti i ndërtimit :
2015
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201380
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia 150m² në 3 ari truall në rrugën e Tranzitit Prishtinë Fushë Kosovë. Shtëpia është 1 katëshe me mundësin edhe për katin e dytë, shumë komode, ka hapësira të mjaftueshme, ka oborr dhe parking per veturë. Shtëpia ka këto hapësira:
- salloni me kuzhinë e trapezari
- 3 dhoma gjumi
- banjo
- koridor
- garazha për veturë
Çmimi eshte 49.500 euro.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »