SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Në shitje BANESA te Prishtina e Re
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
ID e produktit :
201392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Afërsia e institucioneve publike dhe private është zgjidhja adekuate e menaxhimit të kohës tuaj!

Zgjedh objektin me lokacion të preferuar ku secili mund të ketë në mendje, aty ku ka leje ndërtimi, plan urbanistik, lokacioni “Prishtina e Re”.

Në shitje BANESA te Prishtina e Re.

Posedon:
• 96.21m2,
• Kati 3,
• 2 Dhoma gjumi,
• Sallon me kuzhinë,
• Banjo,
• Ballkon,

Çmimi sipas marrëveshjes!

Nr. kontaktues Tel, +38345/888-488, 043/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380, 043/944-443, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »