SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 96m² në Prishtinë, Mati 1, në Rrugen "B"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
201393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 96m² në Prishtinë, Mati 1, në Rrugen "B" objekt i Iliria Bulding, kati i VI-të.
Renditja:
✳️ Sallon me Kuzhine,
✳️ 2 dhoma të fjetjes,
✳️ koridor,
✳️ banjo
✳️ wc
✳️ 2 shpajza dhe
✳️ ballkon.
Ndertim i ri e mobiluar komplet me mobile moderne.
Çmimi: me marrveshje

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »