SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira 98m2 ne lagjjen 4llullat !Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
98 m²
ID e produktit :
201420
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 98m2 me qira te "4 llullat" ose me saktsisht afer xhamise Banesa perndryshe eshte kat shtepie dhe ka kete renditje- 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe terrasen afersisht 25m2 Eshte e sapomobiluar dhe renovuar ofron komoditet te larte, Me siguri 24/7 dhe kamera te instaluara ndodhet ne katin e pare te banimit Ofrohet per nderkombetare ose per familjar me qendrim afatgjate 049157113/049406434/044556777/049445711
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »