SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshoj banesen me qira 75m2 ne lagjjen arberia!Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
201421
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa ne lagjjen "Arberia"me metrazh prej 75m2 me kete renditje:
-2 dhoma gjumi
-Dhome dite
-Kuzhine
-Banjo
-Ballkon
Eshte e mobiluar me stil luksoz,eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi sipas marreveshjes.
Kontakti:049406434/049445711/049157113/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »