SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia ne shitje 375m2 ne lagjjen Arberia !Delta
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
375 m²
ID e produktit :
201422
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepin 375m2 dy kateshe me 2.5 ari truall Rr.Gjergj Balsha afer ("minimax-melodiapx") lagjja Arberi (ishdragodan) ne Prishtine shtepia ka 4 dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo te rregulluara, nxemje qendrore, nenkulem, garazh, lokal 40m2, bodrum dhe shpajz, lokali eshte i gatshem per pune. Shtepia posedon dokumentacion te rregullt. Çmimi 280.000€
Kontakti:049406434/049445711/049157113/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »