SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '19
Madhësia :
21 m²
ID e produktit :
201432
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet lokali me qera me sipërfaqe prej 21m² në katin e parë.
Lokali është i rregulluar i tëri në pllaka të kualitetit të lartë.
Lokal me infrastrukturë të rregullt,nxemje qendrore dhe i gatshëm për shfrytëzim për biznese të ndryshme dhe qëllime afariste.
Lokali posedon edhe tualetin i cili gjendet në koridor të objektit ( i përbashkët me të tjerët).
Lokali gjendet në objektin Agro Hermes.
Qeraja mujore sipas marrëveshjes.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »