SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali me qira 200m2 ne lagjen bregu i diellit !Delta
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '19
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
201440
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira lokalin 200m2 afer "cafeslemontree" Rr. Hilmi Rakovica lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine loklai eshte i pershtashem per depo ose zyre ka hapsir pra loklit (parking per vetur) dhe mbrapa loklait, parking per vetura loklai eshte i gatshem per pune. Çmimi 800 euro i disktushem informata
049157113/049406434/044556777/049445711
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »