SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira na Lagje Muhaxhereve 2+1_pa banaur me pare
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201443
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Lagje te Muhaxhereve, banesa eshte e mobiluar ne teresi, e pa banuar me pare, gjendet ne katin e 7-te, lift funksional, 75m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 400euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 190 019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »