SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Kalabri (Emshir) te EXDC, perball UBT.
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
201455
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Kalabri (Emshir) te EXDC, perball UBT, kati 9-t (ka lift), 62m2, te EXDC blloki D, me ngrohje te qytetit (termokos), 250euro, me kushte moderne banimi dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-dhoma e fjetjes,
-banjo dhe
-ballko.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »