SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Kalabri (Emshir) te Maxi Market
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
201456
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me Qira ne Kalabri, ne katin e 1-re, Banesa gjindet te Rrethi – perball ngrohtores se qytetit, ne lagje te ProcreditBanka dhe MAXi marketi, banesa eshte e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:
– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terasa,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »