SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera në lagjen 4 Llullat kati i III në një prej Objekteve me te bukura në Prishtinë
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
201457
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera në lagjen 4 Llullat kati i III në një prej Objekteve me te bukura në Prishtinë
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:

*Sallon
*Kuzhinë
*Dhomë gjumi
*Banjo
*Ballkon
*Garazhd

Cmimi 350 euro
Code 10294
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »