SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje tek rruga B, mrapa ROYAL MALL-it.
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
201459
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHitet banesa tek rruga B, mrapa Royal Mallit, ka 62m2, kati i 3-t, dhe ka kete renditje:

-Dhome dite
-dhom fjetje,
-banjo dhe
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »